Tanyel Yılmaz Greenactive’de

Tanyel Yılmaz Greenactive’de
Deneyimli televizyon gazetecisi Tanyel Yılmaz, Türkiye’nin en çok uluslararası ödül kazanan halkla ilişkiler şirketinde...Abone ol

Deneyimli televizyon gazetecisi Tanyel Yılmaz, Türkiye’nin en çok uluslar arası ödül kazanan Halkla İlişkiler Şirketi olan Greenactive’de Başkan Yardımcısı olarak göreve başladı.

1966 Ankara doğumlu olan Tanyel Yılm ersağ üye ol az, Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi mezunu. 1988 yılında yılın dağcısı seçilen Yılmaz, Cumhuriyet ve Güneş gazetelerinin Ankara bürolarında başladığı gazetecilik yaşamına İnterstar’ın kurulmasıyla burada devam etti. Kanal D, 9. Kanal, Show Tv ve CNNTürk gibi kanalların haber merkezlerinin kurulmasında görev alan Tanyel Yılmaz, 2003 yılından sonra tv haberciliğini bıraktı.

1Medya İletişim Hizmetleri’nde Genel Koordinatör olarak görev yapan Yılmaz, pek çok firma ve projeye PR hizmeti vermenin yanı sıra NTV’de yayınlanan Motokeyf ve Kanal 1’de yayınlanan Sıfır Kilometre programlarının da yayına hazırlanmasında görev aldı.

Ekonomi Muhabirleri Derneği, Mülkiyeliler Birliği, AKUT, Türk Kalp Vakfı’nın üyesi olan Tanyel Yılmaz; İnternet Medyası Derneği’nin de Genel Sekreterliği görevini sürdürüyor. Yılmaz aynı zamanda Haberciler.com haber sitesinin Genel Yayın Yönetmeni ve İnternethaber Yayın Grubu’nun da Yönetim Danışmanlığı çalışmalarına da devam ediyor. Evli ve ve bir çocuk babası olan Tanyel Yılmaz İngilizce biliyor.Kategori : MEDYA