Sabri en büyük hatasını açıkladı

Sabri en büyük hatasını açıkladı
G.Saraylı Sabri, kendisine yönelik eleştirilerin nedeni ile yaptığı en büyük hatasını söyledi.Abone ol

Sabri, Galatasaray Dergisi'nde yer alan röportajında, Fenerbahçe maçında konsantrasyon bakımından daha üst düzeyde olduğunu belirterek, "Galatasaray'a geldiğimden beri, buna altyapıda dahil, Fenerbahçe maçları benim için hep bir basamak daha üstteydi. Tepki çekmem normal. Geçen sene bize yapılanlara karşılık verdiğim için rakip taraftar tarafından fazla s Куттер evilmiyorum. Bu beni fazla etkilemiyor" dedi.

İlk yarının en iyi, en tempolu oynayan takımı olduklarını savunan Sabri, "Önemli olan ikinci yarıda, ilk yarıda yaptığımız hataları, puan kayıplarını yapmayıp şampiyon olmak. İnanıyorum yine şampiyon olacağımıza" dedi.

Takımda Ergün Penbe ile çok daha iyi anlaştığını ifade eden Sabri, Ergün'ün kendisine hep destek verdiğini söyledi.

Sabri, futbol hayatında yaptığı tek hatanın hakemlere olan tavrı olduğunu dile getirerek, "İçimdeki kazanma hırsı bazen beni kötü şeylere yönlendiriyor. Maçtan sonra 'Niye böyle yapıyorum' diye kendime kızıyorum. Elimden geldiğince önlemeye çalışıyorum ama maç içinde beş dakika sonra bir daha oluyor. Bazen maçtan sonra hakemlerden özür diliyorum. Dışarıda kimseyle kavga etmem, tartışmam. Çok gülen, güldüren bir insanım. Herkes sahada beni öyle gördüğü için dışarıda da öyle sanıyor" şeklinde konuştu.

Sarı-kırmızılı oyuncu, eskisi kadar şut çekmemesiyle ilgili soruya, "Bu pozisyonla ilgili. Cesaretim de biraz düştü. Çünkü bir şut çekiyoruz, kötü gidiyor, tepki geliyor. Avrupa'da iyi de vursa kötü de vursa bir alkış, bir destek geliyor futbolcuya. Bir kere ortayı kötü yapınca, insan ikinciye çekiniyor. Son maçta iki korneri kötü attım, bir anda tepkiler yağmaya başladı! İnsan çekiniyor, doğru yapacağı şeyi de yanlış yapmaya başlıyor" diyerek sözlerini tamamladı.Kategori : SPOR