Polise molotof atarken kendini yaktı

Polise molotof atarken kendini yaktı
Korsan gösteride polis memurlarına atmak istediği molotof kokteyl elinden düşüp patlayınca olanlar oldu.Abone olAdana’da bölücü terör örgüt PKK yanlılarının düzenlediği korsan gösteride polis memurlarına atmak istediği molotof kokteyl elinden düşüp patlaması sonucu bir kişi yaralandı.

Merkez Seyhan ilçesine bağlı Dağlıoğl Купить дубленку в Стамбуле u Mahallesi’nde bölücü terör örgütü PKK yanlıları korsan gösteri düzenledi. Yasadışı sloganlar atan göstericileri polis uyardı. Çoğu çocuk yaklaşık 30 kadar gösterici bölgede önlem alan polis memurlarına molotofkokteyli ve taş atmaya başladı.

Polisin panzerle müdahale etmesi üzerine gösterici çocuklardan G.D.(14) elindeki molotofkokteyli kendine yaklaşan polis grubunun üzerine atmak istedi. Ancak, molotofkokteyli çocuk göstericinin elinden yere düşüp patladı. Patlamayla birlikte G.D.’nin bel ve göğüs kısmı bir anda alev topuna döndü.

Polis memurları, çocuk göstericiyi tamamen yanmaktan kurtarıp hastaneye götürdü. Hastanede yapılan tedavisinin ardından taburcu edilen ve vücudunda yanık izleri olan G.D. Çocuk Şube Müdürlüğü’nde götürüldü.

G.D.’nin daha önce de korsan gösterilerde yakalandığı ancak, savcılık ve mahkemece serbest bırakıldığı hakkında ‘Terör örgütü adına gösteriye katılmak, patlayıcı madde atmak’ suçlarından dava açıldığı iddia edildi.Kategori : GÜNCEL