Topbaş'tan İDO'ya ince ayar

Topbaş'tan İDO'ya ince ayar
Deniz ulaşımını kullanan vatandaşlar, İstanbul Deniz Otobüsleri'nin (İDO) fiyatlarındaki oynama yapması nedeniyle büyük tepki göstermişti.Abone ol

İDO'nun fiyatlarındaki son düzenlemelere gelen yoğun tepki üzerine İstanbul Büyükşehir Belediyesi harekete geçti. Uyarı yolda.

Kamuyoundan gelen tepk зъбен имплант истанбу ilere İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş sessiz kalmadı 'Şikayetler var değerlendirme yapacağız' dedi.

CİDDİ ŞİKAYETLER VAR, GEREKEN YAPILACAK

İDO'larda dinamik fiyatlandırma sisteminde yolcuların yer bulma konusunda sorun yaşadığına ilişkin şikayetler olduğu konusunda Kadir Topbaş, İDO'yu özelleştirdiklerini hatırlatarak, "Vatandaşlarımızın zaman zaman mağdur olduğu şeklinde bize bilgler gelmekte. Bunu biz önümüzdeki toplantıda masaya yatırmak istiyoruz. Tabi, işletmeci belediyemizin yaptığı gibi zararı göze alamıyor. Kendine göre bir takım düzenlemeler yapıyor. Ama vatandaşımız tarafından da ciddi şikayetler var. Masaya yatırarak, bir değerlendirme yapacağız. Gerekirse firma yetkililerini de bu konuda uyaracağız" dedi.

Bu arada İBB Genel Sekreteri Muzaffer Hacımustafaoğlu da, İDO Genel Müdürü Ahmet Paksoy'u çağırdı şikayetler konusunda yönetimi uyardığı öğrenildi.Kategori : GÜNCEL