Kazadan aile dramı çıktı

Kazadan aile dramı çıktı
Saat 03:30 sıralarıydı. Genç sürücü TEM'de kaza yaptı. Telefon açtı ve ailesini yardıma çağırdı. Sonrası bir trajediydi.Abone ol

TEM Otoyolu'nda meydana gelen bir kaza aile dramına dönüştü. Kaza yapan gencin yardım istediği ailesi olay yerine geldi. Trafik ekipleri işlem yaparken, buzlanan yolda kayan başka bir araç, baba ile oğluna çarptı. Kazada baba ölürken, oğlu yaralandı.

Saaat 03.30 sıralarında Okmeydanı-TEM bağlantı yolu Kemer ersağ üyelik burgaz sapağında meydana geldi. Maddi hasarlı kaza yapan Görkem Damar, önce polisi daha sonra annesi Havva ve Danıştay'dan emekli babası Emrullah Damar'ı aradı. Çocuklarının kaza yaptığını duyan Damar çifti, hemen olay yerine geldi. Trafik ekipleri gelip işlem için kaza yapan aracı yol kenarına çekti.

Polis ekipleri kaza tutanağı yazmaya hazırlanırken, ikinci bir kaza meydana geldi. Aynı yoldan hızla gelen ve buzlanma sebebiyle kayarak kontrolden çıkan Uğur Baş idaresindeki 34 ZY 7060 plakalı otomobil, önce Görkem Damar ile babası Emrullah Damar'a, ardından da 34 A 5673 plakalı trafik ekip otosuna çarptı. Yol kenarındaki çimenlik alana uçan ve bacağı kopan Emrullah Damar olay yerinde hayatını kaybetti. Sağ ayağında kırıklar olan Görkem Damar ise kazadan yaralı olarak kurtuldu. Görkem Damar, babasının cesedinin yanında sağlık ekiplerinin gelmesini bekledi.

Bu sırada, olaya şahit olan anne Havva Damar, sinir krizleri geçirdi. Ambulans beklenirken, "Canlarıma yardım edin, yardım edecek kimse yok mu?" diye bağıran anne Damar'ın feryatları yürekleri dağladı.
Daha sonra gelen sağlık ekipleri, yaralı Görkem Damar'ı Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırdı.

Kazaya karışan ikinci araçta yaralanan sürücü Uğur Baş, Arslan Bat ve iki kız arkadaşları, bir başka ambulansla hastaneye kaldırıldı.Kategori : GÜNCEL