Ölmeden önceki son görüntüsü çıktı

  • Ana Sayfa
  • Ölmeden önceki son görüntüsü çıktı
Ölmeden önceki son görüntüsü çıktı
Annesi onu bir otel odasına götürüp öldürdü. Minik Talya'nın ölümünden dakikalar önce lobide çekilen görüntüleri ortaya çıktı. Abone ol

Sultanahmet'teki bir otelde 4 yaşındaki kızı Talya Su Yılmaz'ı öldürdükten sonra otelin 3. katından atlayarak intihara teşebbüs eden Nur Ş. ile kızının güvenlik kameralarına yansıyan görüntüleri ortaya çıktı.

Dün meydana gelen olayda anne Nur Ş., kızı Talya Su (4) ile birlikte geldiği Sultanahmet'teki otelin 3. katından atlayarak intihara teşebbüs etmişti. Odaya giren polis, minik Talya'nın cesediyle karşılaşmıştı.

Otelin güvenlik kamera kayıtlarına göre ise, gece resepsiyona gelen Nur Şahin, resepsiyona kayıt yaptı stomach botox turkey prices rıyor.

Minik Talya ise sağa sola koşturarak oynuyor. Daha sonra Nur Şahin, kızıyla birlikte oteldeki odalarına çıkıyor.

ANNE SAKİN, KÜÇÜK KIZ NEŞELİ

Otel güvenlik kayıtlarına göre saat 23.30 sıralarında resepsiyona gelen Nur Ş. ve küçük kızının önce kayıt işlemleri yaptıkları görüldü.

Anne Nur Ş.'nin geceliği 250 EURO olan oda için işlem yaptırırken kızı Tanya Su Yılmaz'ın otel lobisinde koşarak oyun oynadığı kameralara yansıdı.

Bir ara annesinin çağırması üzerine resepsiyona geldiği görülen Tanya Su Yılmaz'ın Nur Ş. ile bir şeyler konuştuğu daha sonra oyun oynamaya devam ettiği görüldü. İşlemlerin ardından bir otel görevlisinin yardımıyla Nur Ş. ile kızının odalarına doğru çıktığı da görüntülere yansıdı.


Ne oluyorsa ondan sonra oluyor. Küçük kızın neşeli bir halde oyun oynarken çekilen son görüntüsü bu güvenlik kaydı oluyor.BU ADAM 13 YILDIR UYUMUYOR...
SEBEBİ DE ÇOK ENTERESAN...
DİĞER SAYFADA[PAGE]
13 YILDIR UYUMUYOR

Bursa’da gitmedik doktor bırakmayan evli 2 çocuk babası Savaş Oral, 13 yıldır uyuyamıyor... Sebebi de çok enteresan

Bursa merkez Selimzade Mahallesi’nde oturan Savaş Oral, 14 yaşındayken halk dilinde "karabasan" olarak tabir edilen uyku felci durumunu yaşadığını, yılda bir kez bu deneyimle karşı karşıya kaldığını anlattı.

KENDİNİ HAVADA GÖRÜNCE...

İlk başlarda bunu fazla sorun etmediğini belirten Oral, 33 yaşında yaşadığı ilginç olaydan sonra bir daha gözüne uyku girmediğini öne sürerek, “13 sene önce evde tek başına yatarken yatağın ayak ucundaki aynada kendimi 1 metre havada gördüm. O an ne yapacağını bilemedim ve öleceğimi düşündüm. Durumu eşime anlattım. Daha sonra yattığımda kafamın arkasında bir dalgalanma hissedip uyanmaya başladım. O günden beri gitmediğimiz hastane ve doktor kalmadı. Doktorlar da benim durumuma şaşırdı. Yapılan tahliller ve kontrollerde hiçbir şeyimin olmadığı ortaya çıkıyor. Piskolojik tedavi gördüm ancak bir sonuç elde edilemedi” dedi.Kategori : GÜNCEL