Yalçınlardan franchising hizmeti

Yalçınlardan franchising hizmeti
Türkiye’de fotoğrafçılık sektöründe faaliyet gösteren Yalçınlar, franchising sistemi ile daha da büyümeyi hedefliyor.Abone ol

Türkiye’de fotoğrafçılık ve elektronik ürünler perakende sektöründe faaliyet gösteren Yalçınlar, franchising sistemi ile daha da büyümeyi hedefliyor. İlkeli ve kaliteli hizmet anlayışıyla, 50 yıla yakın bir süredir faaliyet gösteren Yalçınlar, Türkiye genelinde franchising vermeye baş halı yıkama programı ladı.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Yalçınlar Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Yalçın, “Bugün yurt çapında en seçkin 33 ayrı noktada hizmet vermekteyiz. Uzun soluklu hazırlıklar sonucunda kusursuz bir çalışma gerçekleştirerek, franhising sistemini oluşturduk. Yalçınlar olarak franchising sistemi ile tüm Türkiye’de, kendi mağazaları ile birlikte 2010 yılında 193 satış noktasında ulaşılabilir olmayı planlıyoruz. Yalçınlar işletmecisi olacak girişimcilerimiz, bir taraftan kendi işlerinin sahibi olurken, bir taraftan da Yalçınlar uzmanlığı ve deneyimini yanlarında hissedecekler. Dolayısı ile riskleri büyük ölçüde azaltmış olacaktır.” dedi.

Yalçınlar, girişimcilerine; toplu alım gücü ve tek elden ürün tedariği sunarken, yatırımcısını pazarlama ve insan kaynakları alanlarında da sürekli destekleyecektir. Yenilenen yeni yüzü ile mağazacılık standartlarını değiştiren Yalçınlar, aynı destek ve uygulamayı yatırımcısına da sağlayacaktır.

Girişimci bir ruh ve başarma tutkusu olan, insan yönetimi ve finansal yönetimde tecrübeli, tüm zaman ve gücünü mağaza yönetimi için harcamaya istekli, Yalçınlar işletmeciliğinin getirdiği yatırımları karşılayabilecek finansal imkanlara sahip yatırımcılara bu olanağı sağlayacak.Kategori : EKONOMİ