Hülya Avşardan ilginç yasak

Hülya Avşardan ilginç yasak
Muhabirin sorusu Hülya Avşar'a yeni yılı zehir etti. Avşar sorulan soru karşısında bakın nasıl bir karar aldı..Abone ol

Boşandığı eşi Kaya Çilingiroğlu ve Feraye Tanyolaç ile aynı otelde yeni yıla giren Hülya Avşar, bir televizyon muhabirinin, "Bu gruba Saadettin Saran da dahil olacak mı?'' sor ersağ üyelik usuna sert tepki gösterdi.

Avşar, "Yorum yok. Yalnız sen yine benim şimdi ağır bir sözümle karşı karşıya kalmak üzeresin. Sorduğun sorulara dikkat edeceksin'' dedi.

Magazin muhabiri ise, "Ediyorum Hülya hanım. Etmesem bu kadar özen göstermem'' yanıtını verdi. Avşar "Dikkat etmiyorsun'' diye çıkıştı. Muhabirin kendisiyle ilgili haber yapmasını istemediğini dile getiren Avşar, "Ben sana kendimi yasaklarım. Her zaman yasaklarım, şimdi de yasaklıyorum'' dedi.

Ağız dalaşına dönüşen olayda televizyon muhabiri, "Siz beni yasaklayamazsınız, ben istediğim yere gelirim'' diye konuşunca Avşar Kızı, "Söylüyorum ben size sadece. Sen gider misin?'' dedi. "Gitmiyorum, bu benim mikrofonum'' cevabı üzerine Avşar da, "O zaman cevap vermiyorum. Bir daha seni görmeyeceğim'' diyerek tepkisini dile getirdi. Hülya Avşar bu tartışmanın ardından sohbeti bitirdi ve kulise girdi.Kategori : MEDYA