Fenerbahçe ışıl ışıl parladı

Fenerbahçe ışıl ışıl parladı
Fenerbahçe 100. yılı dolu dolu geçiriyor. Saraçoğlu Stadı'nda dün gece bir tören vardı. Stad çevresi ışıl ışıldı.Abone ol

Fenerbahçe'de 100. yıl etkinlikleri çerçevesinde, Şükrü Saracoğlu Stadı'ndaki Maraton ve Fenerium Tribünleri'nin dış yüzüne yaptırılan ışıklandırma dün törenle devreye sokul izmir seo çalışması du.

İtalyan Festi Firması'nın yaptığı ışıklandırma sisteminin açılışı için, Fenerium tribününün protokol kapısı önünde tören düzenlendi.

Saat 19.07'yi gösterdiğinde Başkan Aziz Yıldırım, eski başkanlardan Emin Cankurtaran, Kadıköy Belediye Başkanı Selami Öztürk, Yüksek Divan Kurulu Başkanı Yüksel Günay, Bursaspor Başkanı Levent Kızıl, eski yönetici Mehmet Ali Aydınlar ve eski Malatyaspor Başkanı Hikmet Tanrıverdi ile birlikte kürsüye çıkarak, butona basıp ışıklandırma sistemini devreye soktu.

Açılışla birlikte, yapılan görsel şölen ve havai fişek gösterileri taraftarlar tarafından ilgiyle izlendi.

Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'na yapılan ışıklandırma için 200 bin ampulün yanısıra 20 ton taşıyıcı ahşap ve çelik yapı ile birlikte 7 bin metre kablo kullanıldı. 100. yıl etkinlikleri çerçevesinde Bağdat Caddesi'nde de ışıklandırmalar yapılacakKategori : SPOR