HP ödülleri topluyor

HP ödülleri topluyor
HP, Kaliforniya’da düzenlenen global Baskı ve Görüntüleme Zirvesi’nde iki ödül birden aldı.Abone ol

HP, Kaliforniya’da düzenlenen global Baskı ve Görüntüleme Zirvesi’nde “En İyi Baskı Teknolojileri Sağlayıcısı” ve “ En İyi Baskı Donanımı Sağlayıcısı” olarak ödül aldı. BT yöneticilerini, yeni baskı teknolojileri, hizmetleri ve çözümleri hakkında bilgilendirme hedefiyle düzenlenen global Baskı ve Görüntüleme Zirvesi’nde HP “e silis kum n iyiler” arasında yerini aldı.

Zirve’nin açılışında düzenlenen törende HP, “En İyi Baskı Teknolojileri Sağlayıcısı” ve “ En İyi Baskı Donanımı Sağlayıcısı” olarak ödüllendirildi. Kazananlar, törende de hazır bulunan üst düzey BT yöneticilerinin oylarıyla belirlendi. Ödüller, kazanan markaların kendi kategorilerinde yüksek kalitede çözümler ve ürünler geliştirdiğini kanıtlar nitelik taşıyor.

HP baskı çözümleri ve şirketin sunduğu hizmet portföyü, hem müşterilerin baskı ve görüntüleme ihtiyaçlarını etkin bir şekilde karşılıyor, hem de işletmelerinde çevikliği artırma ve maliyetleri düşürme fırsatı sunuyor. HP Türkiye Görüntüleme ve Baskı Grubu Ülke Müdürü Fikret Ergüder, HP baskı teknolojilerinin ve cihazlarının, BT profesyonelleri tarafından “en iyi” seçilmesinden duyduğu memnuniyeti ifade ediyor:

“Dünya genelindeki BT yöneticilerinin desteği, HP’nin en önemli başarı faktörlerinden biri. Biz de kendilerine, iş akışlarını hızlandırıp baskı ortamlarını kolay yönetebilecekleri, yepyeni çözümler sunmaktan gurur duyuyoruz.” Bir Gartner şirketi olan Vision Events tarafından düzenlenen Baskı ve Görüntüleme Zirvesi’ne katılan üst düzey BT yöneticileri, şirketlerinde görüntüleme ve baskı ortamlarının yönetiminden ve satın almadan sorumlu bulunuyorlar.Kategori : EKONOMİ